O nás

O nás

foto vzorkovna

Od roku 2005 jako rodinná firma otec/syn, působíme v oboru stavebnictví, kde velkou část našich zakázek tvoří úpravy interiérů. Převážně působíme v oblasti okresů Nymburk, Kolín, Mladá Boleslav.

Při realizacích interiérů buď novostaveb, nebo rekonstrukcí starších objektů, jsme od počátku vyhledávali vhodného dodavatele interiérových dveří. Po zkušenostech s několika výrobci jsme zvolili společnost DRE.

Rozhodli jsme se prioro pro tento region v Nymburce otevřít vzorkovou prodejnu interiérových dveří, která za dobu své existence má nespočet realizací a více jak polovina našich zakázek, které provádíme jsou na doporučení spokojených zákazníků. 

Zde chceme ukázat širší nabídku dveří, obložkových zárubní a kování, aby zákazníci měli možnost si nabízené zboží nejen prohlédnout z katalogu či internetových stránek, ale na prodejně si je „osahat“ a vidět v reálné podobě. Rádi Vám představíme jednotlivé typy dveří, poradíme s vhodným výběrem a kombinacemi, včetně obložkových zárubní a dveřního kování Pro naše klienty chceme zařídit kompletní servis. V případě, že se rozhodnete pro nákup z naší prodejny, z našich služeb Vám nabídneme zaměření stavebních otvorů na místě realizace a následnou montáž.

Za kolektiv prodejů a techniků se velmi těšíme na Vaši návštěvu. 

Služby

Kromě prodeje dveří je pro nás samozřejmostí zaměření na místě realizace i samotná montáž. V zájmu sdílení spokojenosti zákazníků probíhá montáž dveří pouze naší firmou, poskytujeme maximální komfort s minimem hvězd našich zákazníků. Interiérové ​​dveře montujeme hlavně v okolí měst Nymburk, Lysá nad Labem, Čelákovice, Milovice, Brandýs nad Labem, Mělník, Benátky nad Jizerou, Mladá Boleslav, Jičín, Městec Králové, Poděbrady, Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Kouřim, Kostelec nad Černými Lesy , Říčany, Český Brod, Úvaly, Sadská, Pečky, montáž ve vzdálených místech je pochopitelně po domluvě další možná.

Vámi objednané zboží Vám zavezeme vlastní dopravou na místo realizace .

Dbáme na osobní a přátelský přístup ke každému zákazníkovi. Dle vašich přání a požadavků Vám rádi poradíme s výběrem a sestavíme Vám nezávaznou cenovou nabídku. po jejímž případném odsouhlasení Vám zaměříme přesné rozměry stavebních otvorů.