Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní i protipožární HT Dveře

Zbavte se definitivně rušivého hluku zvenčí a zajistěte svůj domov díky bezpečnostním dveřím do bytu od společnosti HT Dveře.

K romě komplexních služeb v oboru interiérových dveří nabízíme také bezpečnostní a protipožární dveře od společnosti HT Dveře. Zařídíme pro vás poradenství, montáž i servis. Postaráme se o zabezpečení Vašeho bytu nebo rodinného domu v Nymburce a okolí.

Pro zabezpečení Vašich bytů si u nás můžete vybrat bezpečnostními a zároveň protipožární dveře HT MAGNUM. Získáte kvalitní odhlučnění od hlasitých sousedů, bezpečnost a tepelnou izolaci, která se brzy projeví na nižším výdeji za teplo. Bezpečnostní dveře HT PREMIUM jsou vhodné pro zabezpečení společných prostor jako jsou kočárkárny, kolárny, sklepy.

 

I s bezpečnostními dveřmi do rodinných domů získáte kvalitní produkt, který splňuje ty nejpřísnější normy, ať už máte novostavbu nebo toužíte zabezpečit dům po rekonstrukci. Pokud vstupní dveře do domu vytvoříte přímý kontakt s rozmarným počasím, můžete se spolehnout na vynikající tepelnou izolaci, která nepropustí žádné teplo.

Můžete si vybrat provedení typu křídla, dekor a mnoho dalších konkrétních doplňků jako jsou kukátka, zámky, kování, apod.  

Postaráme se o všechny spojené práce s výměnou dveří. Demontáž starých dveří, montáž nových dveří, likvidace starého křídla i zárubně a zednické zapravení.

Jste zvědaví, jak probíhá výměna starých dveří za nové? Naši zkušení technici to vše zvládnou za jediný den.

Přesvědčte se sami.

Více informací o jednotlivých modelech a příslušenství najdete na webu společnosti HT Dvěře .

Těšíme se!